Ölkənin qanuni lotereya təşkilatçısı və idman mərc oyunları operatoru "Azərlotereya" ilə bu Novruz xonçası müxtəlif uduşlarla zəngin olacaq. biznes və maliyyə xəbərləri portalı xəbər verir ki, bayrama özəl yepyen
Bu ilin fevralın 1-nə, Özbəkistanda Azərbaycan kapitallı 368 müəssisə fəaliyyət göstərib. Azərbaycanda şirkətlərin sayı 7 faiz artıb. biznes və maliyyə xəbərləri portalı xəbər verir ki, bu barədə Özbəkistanın Milli Statistik
Türkiyənin aparıcı moda brendlərindən olan Trendyolmilla Türkiyədə e-ticarətin dəb sektorunda ilk dəfə ekoloji davamlı (regenerativ) pambıqdan hazırlanan cins kolleksiyasını təqdim edir. biznes və maliyyə xəbərləri portalı xəbə
Azərbaycan Prezidenti İlham Əliyev sahibkarlıq sahəsində aparılan yoxlamaların dayandırılmasını bir il müddətinə uzadılması ilə bağlı qanuna dəyişikliyi təsdiqləyib. Azərbaycanda aktiv ƏDV ödəyicilərinin sayı 1 % artıb. bizne
"Paşa Sığorta" şirkətinin 2025-ci ilin yekunlarına dair qeyri-həyat sığortası üzrə biznes əməliyyatlarının nəticələri açıqlanıb. bznes vənmaliyyə xəbərləri portalı xəbər verir ki, şirkətin cəmi sığorta haqları 2025-c
2 saylı Psixonevroloji Sosial Xidmət Müəssisəsindən sonra 3 və 4 saylı Psixonevroloji Sosial Xidmət Müəssisəsiləri də nizamnamə kapitalını kəskin azaldır. Şamaxıdakı dövlət qurumu nizamnamə kapitalını 2,4 milyon manat azaldır