Ziraat Bank Azərbaycan "Seyf qutuları" xidmətinin əhatə dairəsini genişləndirir
Ziraat Bank Azərbaycan ®Novruz bayramı yaxınlaşır və hər kəsin fikri həm sevinc dolu hazırlıqlarda, həm də qiymətli əşyalarının təhlükəsizliyindədir. Bayram günlərində müvəqqəti səfərlərdə və ya evdən uzaqda olarkən, əşyalarınızın qorunması çox önəmlidir. Ziraat Bank Azərbaycan, məhz bu ehtiyacları qarşılamaq üçün "Seyf qutuları" xidmətini təqdim edir. Müştərilər seyf qutuları xidmətindən istifadə edərək, qiymətli əşyalarını və sənədlərini qabaqcıl nəzarət sistemləri ilə təchiz edilmiş və 24/7 mühafizə edilən seyflərdə, tamamilə təhlükəsiz şəkildə saxlaya bilərlər.
"Seyf qutuları" xidməti Ziraat Bank Azərbaycanın Müştəri Xidmətləri Departamenti, Babək filialı, Sədərək filialı və yeni açılmış Naxçıvan filialında müştərilərə təqdim edilir. Seyf qutularının icarəsi üzrə tariflər, seyflərin icarə müddəti və ölçülərindən asılı olaraq dəyişir. Seyf qutularının icarə müddəti 1 aydan 12 ayadəkdir. Bankın seyf qutuları xidməti ilə bağlı əlavə məlumatı, müştərilər Bankın rəsmi saytına keçid edərək əldə edə bilərlər:
"Ziraat Bank Azərbaycan" ASC Türkiyə Respublikasına məxsus, 161 illik tarixə malik olan "Ziraat Maliyyə Qrupu"nun tərkib hissəsidir və Azərbaycan Respublikasının Mərkəzi Bankı tərəfindən verilmiş 30.12.2014-cü il tarixli 255 nömrəli lisenziya əsasında fəaliyyət göstərir. Bank korporativ və pərakəndə bankçılıq sahəsində məhsul və xidmətlərini Bakı, Gəncə, Sumqayıt və Naxçıvan şəhərlərində yerləşən ümumi 10 filialı ilə yanaşı, rəqəmsal satış və xidmət platformaları üzərindən də müştərilərə təqdim edir.
Bankın məhsul və xidmətləri barədə daha ətraflı məlumatı Bankın  Instagram, X-platforması, Linkedin, YouTube sosial media hesablarından və ya *9229 qısa nömrəsinə zəng edərək əldə edə bilərsiniz.  / banker.az
"Qala Həyat Sığorta Şirkəti"nin səhmdar tərkibi dəyişib
"Qala Həyat Sığorta Şirkəti" ASC-nin fiziki şəxs səhmdarlarının sayı artıb. xəbər verir ki, 2023-cü ilin sonunda "Qala Həyat Sığorta Şirkəti"nin səhmdarlarının sayı 1 hüquqi şəxs, 1 fiziki şəxs ikən, 2024-c