Azərbaycanda ilk Korporativ Travel & Expense kartı təqdim edildi - Şirkətlər üçün yeni imkanlarMastercard və ABB Azərbaycanda ilk Korporativ Travel & Expense (T&E) kartının istifadəyə verildiyini elan ediblər.
Marja.az xəbər verir ki, Mastercard-ın dəstəyi ilə təqdim olunan yeni ABB Korporativ Travel & Expense (T&E) kartı şirkətlərə işgüzar səyahət və əməliyyat xərclərini rəqəmsallaşdırmağa, nağd ödənişləri və dağınıq prosesləri təhlükəsiz, şəffaf və səmərəli ödəniş həlli ilə əvəz etməyə imkan verir.
Azərbaycanda xüsusi olaraq Travel & Expense idarəçiliyi üçün nəzərdə tutulmuş korporativ kartı təqdim edən ilk bank kimi ABB korporativ müştərilərə ödəniş səmərəliliyini premium kart təcrübəsi ilə birləşdirən kompleks həll təklif edir.
Kartdan qlobal miqyasda istifadə və gücləndirilmiş təhlükəsizlik təminatı ilə yanaşı, kart sahibləri bir sıra əlavə dəyərli xidmətlərə də çıxış əldə edirlər. Bunlara konsyerj, transfer və Fast-track xidmətləri, hava limanı zallarına giriş, səyahət sığortası və 24/7 fasiləsiz dəstək daxildir. Bütün bunlar hər bir işgüzar səfər zamanı rahatlıq və operativlik təmin etmək üçün düşünülüb.
Kart həmçinin istifadəçilərə;