Kriptovalyuta     Tarix: 29 fevral 2024
"Bitcoin geri döndü" 100 min dollara doğru yüksəliş başladı
Bitcoin-in qiyməti son günlərdə dalğalanmalar yaşasa da, yenidən yüksəliş trendinə daxil olub. Qısa müddət əvvəl 105 min dollara çatan Bitcoin daha sonra 100 min dollardan aşağı düşmüşdü. Lakin hazırkı bazar göstəricilər
Trampın ailəsi "Binance" kriptobirjasında pay alır
Wall Street Journal-ın məlumatına görə, Tramp ailəsi tanınmış Binance.US birjasından pay almaq üçün danışıqlar aparır. Silisium Vadisində böhran, texnologiya şirkətlərinin səhmləri - KƏSKİN UCUZLAŞDI. xəbər verir ki, bu sərmay
Bitcoin yenidən gerilədi, bir gün ərzində qiymət 10 min dollara yaxın - UCUZLAŞDI
Bitcoin qiymətində son aylarda müşahidə olunan dalğalanmalar kriptovalyuta bazarındakı qeyri-sabitliyi bir daha nümayiş etdirir. Yanvar ayının sonlarında 105 min dolları keçən Bitcoin, fevral ayının sonunda 80 min dolları
Bitcoin ETF-lərində böyük vəsait çıxışı müşahidə olundu - DETALLAR
ABŞ-da Bitcoin ETF-lərində son zamanlarda böyük bir vəsait çıxışı müşahidə olunub. "Bitcoin"in qiyməti iyunun 7-dən bəri ilk dəfə 71 min dolları keçib. xəbər verir ki, ikinci ən böyük axın, 541 milyon dollar həcmind
"Bybit" kriptobirjası ticarət həcminə görə dünyada ikinci olub
Bybit Fintech tərəfindən idarə olunan kriptovalyuta birjası ticarət həcminə görə dünya miqyasında ikinci yerə yüksəldi. Türkiyədə bütün kriptovalyuta köçürmələri qeydə alınacaq. xəbər verir ki, bu artım şirkətin indi fəaliyyə
"Binance" kriptobirjası "Toncoin"in listinqini elan edib
"Binance" kriptobirjası "Toncoin"in (TON) listinqini elan edib, bu barədə -ya istinadən xəbər verir. Ticarət 8 avqust 2024-cü ildə Bakı vaxtı ilə saat 14:00-da, vəsaitlərin çıxarılması isə avqustun 9-da
Azərbaycanda kripto məhsullar müəyyən olundu - SINAQ BAŞLAYIR
Xüsusi tənzimləmə rejiminə innovativ məhsulların sınaqdan keçirilməsi ilə bağlı daxil olmuş 21 müraciətin qiymətləndirilməsi prosesi başa çatıb. Müraciətlər sırasından dörd innovativ məhsul seçilərək xüsusi tənzimləmə rejimind
"Android" istifadəçilərinin kriptovalyutaları oğurlana bilər
Təhlükəsizlik tədqiqatçıları tərəfindən "SpyAgent" adlı zərərli proqram aşkar edilib. xəbər verir ki, bu zərərli proqram qurğulara sızdıqdan sonra istifadəçilərin şəxsi məlumatlarını hədəf alır. Buraya kripto aktivlərini
"Bitcoin"in məzənnəsi 60 min dolları keçib
"Binance" platformasının Bakı vaxtı ilə saat 12:50-də əldə etdiyi məlumata görə, ticarət zamanı "Bitcoin"in dəyəri 6.34% artaraq 61 004 min dollara yüksəlib, bu barədə -ya istinadən xəbər verir. Avqustu