Yelo Bank-dan 12 ay güzəşt müddətli biznes krediti
Yelo Bank-dan 12 ay güzəşt müddətli biznes krediti®Biznes üçün inkişaf mütləqdir. Böyük biznes hədələri də böyük maliyyə vəsaiti deməkdir. Yelo Bank biznesinizi daha da irəli aparmaq üçün güzəştli şərtlərlə kredit təklif edir.
5 milyon manatadək (USD/EUR ekv.) biznes krediti Bankdan illik cəmi 11%-dən başlayan şərtlərlə əldə edə bilərsiniz. 60 ayadək ödəmə qrafiki ilə yanaşı, 12 ay güzəşt müddəti imkanından da yararlana bilərsiniz.
Yelo Bank ilə işlər daha rahatdır: sürətli və effektiv rəsmiləşdirmə prosesi sayəsində artıq dəyərli vaxtınızı sənədlərə deyil, biznesinizə həsr edə biləcəksiniz. Daha da yaxşısı, kredit şərtləri biznesinizin dövriyyəsinə və xüsusi ehtiyaclarına uyğun olaraq tərtib edilir. Təminatlı və ya təminatsız seçimlər isə sizi əlavə narahatlıqdan azad edir. Daşınar və daşınmaz əmlak, hətta biznes avadanlığınız belə təminat rolunu oynaya bilər.
Böyük hədəfləriniz üçün lazım olan dəstək bir klik qədər uzaqdır. Biznesinizin uğur hekəyasəni yazmaq üçün elə indi krediti onlayn sifariş edin:
Bank xidmətləri () haqqında əlavə suallarınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.